.

.

Newbie
Qiniyek OS2 lc do LC kabela za patch vlakna, 9/125¦ìm jednostruki način rada SFP vlaknasta simpleksa, optička kabel za vlaknastih vlakana

Qiniyek OS2 lc do LC kabela za patch vlakna, 9/125¦ìm jednostruki način rada SFP vlaknasta simpleksa, optička kabel za vlaknastih vlakana

HRK 1.33

Dostupnost
In stock

Dopuna robe